Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Wychowawcy oraz Rodzice!
Nadszedł długo wyczekiwany dzień – zabrzmiał ostatni dzwonek, a przed nami dwa miesiące zasłużonego odpoczynku. Za Wami rok pełen intensywnej pracy, zdobywania wiedzy, rozwijania pasji oraz pokonywania mniejszych i większych wyzwań.
Drogim Uczniom gratulujemy wszystkich sukcesów – tych wpisanych na świadectwach i tych osobistych. Życzymy Wam, aby nadchodzące wakacje były czasem niezapomnianych przygód, nawiązywania nowych przyjaźni i przede wszystkim – bezpiecznego wypoczynku. Niech każdy dzień przynosi Wam radość i ładuje baterie na kolejny rok szkolny!
Nauczycielom i Pedagogom składamy serdeczne podziękowania za trud włożony w edukację i wychowanie młodego pokolenia, za cierpliwość, serce i codzienne wsparcie.
Szanownym Rodzicom i Opiekunom gratulujemy sukcesów Waszych pociech. Jednocześnie życzymy Wam... iście olimpijskiego spokoju, nieskończonych pokładów cierpliwości oraz kreatywności w planowaniu wolnego czasu (szczególnie gdy po raz setny usłyszycie: „Mamo, tato, nudzi mi się!”). Niech ten letni czas będzie dla Was również chwilą wytchnienia od porannego pośpiechu i szkolnych obowiązków.
Bezpiecznych, słonecznych i pełnych uśmiechu wakacji!
| Przewodnicząca Rady Miejskiej w Pilawie
Dorota Niemiec-Jóźwicka |
Burmistrz Miasta i Gminy Pilawa Albina Łubian |